O Nas

Firma

Jesteśmy nowoczesną i szybko rozwijającą się firmą, która potrafi dostosować się do każdego klienta o czym świadczy zaufanie na rynkach Europy Zachodniej jak również Europy Środkowo-Wschodniej. Misją naszej firmy jest dynamiczny rozwój budowany w oparciu o profesjonalna i fachową obsługę Klientów. Nasz zespół tworzą pasjonaci posiadający kilkunastoletnie doświadczenie w branży, gotowi do realizacji każdego zlecenia.

 

Usługi

Transport Krajowy oraz Międzynarodowy. 
Jesteśmy w stanie zaoferować najwyższą jakość usług na terenie całego kraju jaki i Unii Europejskiej. Posiadamy niezbędne pozwolenia do przewozu odpadów w kraju oraz Niemiec, Szwajcarii i Beneluxu specjalistyczne naczepy do przewozu papieru w rolach.

Świadczymy usługi transportu ponadgabarytowego.

Zapraszamy do składania zapytań w zakładce: KONTAKT

 

Tabor

Wszystkie nasze ciągniki wyposażone są w silniki klasy EURO 5 i EURO 6. Planowane są zakupy kolejnych zestawów samochodowych. Każdy z naszych samochodów wyposażony jest w system GPS, co pozwala kontrolować bieżącą pozycje naszych samochodów. Dysponujemy następującymi typami pojazdów:

Standard z systemem JOLODA*

 • Wymiary naczep: (dł. x szer. x wys.): 13,60 x 2,48 x 2,85
 • Ładowność: 25 ton,
 • Objętość ładunkowa: 86-92m3, 33 europalet.
 • Naczepy typu Walking-Floor do przewozu materiałów sypkich .

 

Współpraca

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży wiemy w jaki sposób ułatwić Państwu pracę.
Podczas współpracy z klientami największy nacisk kładziemy na poniższe czynniki:

 • terminowość dostaw
 • szybkość przepływu informacji
 • bezpieczeństwo przewożonych ładunków
 • szybka reakcja na zmieniające się warunki oraz nieprzewidziane sytuacje

 

Współpraca

GSF Polska sp. z o.o. świadczy usługi transportowe na terenie Polski i całej Unii Europejskiej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasza spółka zapewnia swoim klientom najwyższą jakość oferowanych usług oraz konkurencyjne stawki opłat. Profesjonalna obsługa naszych klientów, na którą składają się:

 • krótkie terminy przystąpienia do realizacji zleceń transportowych,
 • terminowość dostaw,
 • szybkość przepływu informacji,
 • bezpieczeństwo przewożonych ładunków, oraz
 • dynamiczna reakcja na zmieniające się warunki oraz nieprzewidziane sytuacje

sprawia, że GSF Polska sp. z o.o. od lat cieszy się zaufaniem naszych klientów dla których jesteśmy rzetelnym partnerem. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że posiadamy niezbędne pozwolenia do przewozu odpadów na terenie kraju oraz Niemiec, Szwajcarii i krajów Beneluxu, a także specjalistyczne naczepy do przewozu papieru w rolach. Świadczymy również usługi transportu ponadgabarytowego.

Obecnie GSF Polska sp. z o.o. zatrudnia 31 pracowników, w tym 25 kierowców, posiadających kilkunastoletnie doświadczenie w branży transportowej, dzięki czemu są gotowi do realizacji każdego zlecenia. Wszystkie nasze ciągniki wyposażone są w silniki klasy  EURO 6. Planowane są zakupy kolejnych zestawów samochodowych. Każdy z naszych samochodów wyposażony jest w system nawigacji GPS, co pozwala nam w czasie rzeczywistym monitorować bieżącą pozycje naszych samochodów i proces logistyczny. Dysponujemy następującymi typami pojazdów:

 • wymiary naczep: (długość x szerokość x wysokość): 13,60 x 2,48 x 2,85, :

MEGI

Standard z dźwiganym dachem do 2.85 prześwitu bocznego.

Standard z dźwiganym dachem plus JOLODA SYSTEM do przewozu nowego papieru.

Platformy do przewożenia elementów budowlanych ponadgabarytowych oraz stalowych konstrukcji.

WYZNACZAMY STANDARDY, INNI NAS TYLKO NAŚLADUJĄ